” Poskočni Dejan ” v vrtcu

V letošnjem šolskem letu 2018/ 19,  pa ima naš vrtec res veliko “srečo” . Bili smo izbrani vrtec v tako imenovani  ” rojstnodnevni nagradni igri ” , ki je potekala na facebook strani Dejana Krajnca – pevca pri Poskočnih muzikantih. Hvala mamici za prijavo našega vrtca.
” Poskočni Dejan ” pa v naš vrtec ni pršel sam, zraven je povabil tudi glasbenega prijatelja Miha Lesjaka – pevca pri skupini Eros in ansamblu Vikend, skupaj sta zapela in zaigrala na kitaro. Najbolj poskočno smo seveda zapeli in zaplesali njihovo najbolj znano pesem Adijo Madam, katero otroci radi prepevajo tudi v vrtcu, poleg te skladbe smo zapeli in zaplesali tudi nekaj otroških pesmic ( Naša četica koraka, 5 prstov, …). Otroci so “poskočnega Dejana”  klicali kar “Adijo Madam”, seveda jih je najbolj navdušil s svojo prepoznavno frizuro. Na koncu smo naredili še nekaj skupinskih posnetkov za spomin, vsak otrok pa je dobil tudi kartico s podpisom.
Vsi skupaj smo bili zelo veseli, zato poskočni Dejan iskrena hvala ker si nas izbral in upamo,  da se vidimo še kdaj.

Utrinki na spodnjih fotografijah….

Morda vam bo všeč tudi...