VABILO

VABILO

na spletno predavanje

STARŠEVSKI NADZOR PRI UPORABI TEHNOLOGIJ: DA ALI NE?

v izvedbi točke osveščanja o varni rabi interneta in mobilnih naprav za otroke, najstnike, starše in učitelje

SAFE.SI | safe.si

Spoštovani starši!

Menimo, da je vzgoja za internet tema, ki ji je potrebno posvečati veliko pozornosti, saj je tehnologija postala dela našega vsakdana in pogosto tudi nadomestek temeljnih psiholoških potreb posameznika. Mobilni telefoni, računalniki in tablice so lahko zelo koristni, zabavni in uporabni, a se moramo naučiti z njimi rokovati, da nas ne obvladujejo.

12. maja 2021 ob 18. uri bo safe.si pripravil brezplačno spletno predavanje za starše predšolskih in osnovnošolskih otrok. 60-minutno predavanje bosta izvedla dr. Benjamin Lesjak in Maja Vreča, ki bosta predstavila prednosti, slabosti in pasti starševskih orodij ter skušala odgovoriti na vprašanje, ali je uporaba teh orodij priporočljiva ali ne. Na dogodek se je potrebno prej prijaviti.

Več informacij o dogodku ter povezavo do prijave najdete na spletni strani safe.si.

Prijazen pozdrav,

šolska svetovalna delavka Ksenija Potočnik